Автоматика для воріт САМЕ

Відображати:
Сортування
Автоматика для распашних воріт ATI3000
Автоматика для распашних воріт ATI3000 Серія Ati Ati - це електромеханічний привід для розкривних воріт середніх і великих розмірів. Потужний і універсальний, Ati має всі відмітні ознаки виробів Came, а саме, надійність та використання передових технологій. Цей виріб відповідає найвищим т..
620€
Автоматика для распашних воріт CAME Fast 7000
Автоматика для распашних воріт CAME Fast 7000  Серія Fast Fast входить в інноваційну серію автоматики для розкривних воріт. Цей потужний і багатофункціональний привід був спеціально розроблений для застосування на великих і середніх опорах, розмір яких виключає можливість установки і..
620€
Автоматика для распашних воріт CAME Ferni F1000
Автоматика для распашних воріт CAME Ferni F1000  Серія приводів Ferni Ferni - це спеціальна автоматика, розроблена для розкривних воріт великих розмірів. Завдяки особливому передавальному важелю Ferni швидко та ефективно усуває всі проблеми, пов'язані з рухом воріт, забезпечуючи тим ..
850€
Автоматика для розкривних воріт Krono 300
Серія Krono Krono - міцний і безшумний привід, виконаний у кращих традиціях Came. Ідеальне рішення для елітних oград, наприклад, воріт з кутого заліза, у яких функціональність гармонійно поєднується із зовнішнім виглядом. Krono простий в установці, не псує зовнішній вигляд загородження та не ..
450€
Автоматика для розкривних воріт Krono 310
Автоматика для розкривних воріт Krono 310 Серія Krono Krono - міцний і безшумний привід, виконаний у кращих традиціях Came. Ідеальне рішення для елітних oград, наприклад, воріт з кутого заліза, у яких функціональність гармонійно поєднується із зовнішнім виглядом. Krono простий в установці..
540€
Привід для відсувних воріт серіі CAME BX-74 (BX-A)
..
345€
Автоматика для воріт САМЕ

CAME це світ, який постійно розвивається та рухається вперед, але не забуває про свої традиції. Ми пишаємося тим, що наш досвід допомагає підвищити комфорт і рівень життя наших клієнтів.

Потенціал нашої компанії

У складному сучасному світі, в умовах глобалізації, СAME не шукає компромісів на шляху до успіху. Щоденна, протягом 35-ти років, робота CAME з вдосконалення та випробування технологічних інновацій досягла високого рівня майстерності. Щодня ми робимо все можливе, щоб поліпшити світ, підвищити якість життя та приділяємо увагу: 

  • інноваціям та ідеям;
  • комфорту та безпеці;
  • надійності та прозорості відносин;
  • удосконаленню технологій;
  • реалізації всіх амбіційних цілей;
  • випередження майбутнього, не забуваючи про минуле.

На сьогоднішній день до Групи CAME, очолюваної холдинговою компанією, входять два виробничі підприємства (CAME Cancelli Automatici і Urbaco), а також компанія з надання сервісних послуг (Came Service Italia) 
Came Cancelli Automatici 
Came Cancelli Automatici проектує, виробляє і продає автоматичні системи для дому, офісу та виробництва вищої якості. 
Urbaco 
Компанія Urbaco, недавно придбана Групою CAME, розробляє та виробляє автоматичні блокатори, призначені для поліпшення контролю над міським простором. Асортимент URBACO містить у собі стаціонарні та знімні блокатори і новітні роздільні блоки. А також системи з підвищеним рівнем безпеки High Security та рішення для оформлення міського простору (вуличні меблі і т.д.). 
Came Сервіс і технічна підтримка 
CAME завжди відрізнялася уважним ставленням до деталей і турботою про своїх клієнтів. Сьогодні ми можемо запропонувати повну технічну підтримку, як користувачам, так і установникам устаткування CAME.

Создание интернет-магазина - Webuss.in.ua
MOLLA
world automation solutions